En selvejende institution for udsatte børn, unge og deres familier.

Kontakt

Ledelse og administration:

    Christian Jespersen - Forstander

    Mail: christian@allegaarden.dk 

    Tlf.: 51 96 15 27

 

    Louise Sørensen - Stedfortræder

    Mail: Louise@allegaarden.dk

    Tlf.: 54 55 48 78

 

    Lise Olsen - Administrativ medarbejder

    Mail: lise@allegaarden.dk

    Tlf.: 54 55 27 00

 

    Kim Bonnerup Christensen - Pedel

    Mail: kim@allegaarden.dk

    Tlf.: 24 66 19 92

Kontaktpersoner for børn, unge og familier:

    Charlotte Nordly - Kontaktperson

    Mail: csn@allegaarden.dk   

    Tlf.: 26 16 00 13

 

    Samir Barakat - Kontaktperson

    Mail: samir@allegaarden.dk

    Tlf.: 54 55 48 76

 

    Jannik Højland - Kontaktperson

    Mail: Jannik@allegaarden.dk

    Tlf.: 54 55 48 77

 

    Mette Spangsberg - Kontaktperson

    Mail: msp@allegaarden.dk

    Tlf.: 26 16 92 02

 

    Pia Liliendal - Kontaktperson

    Mail:pda@allegaarden.dk

    Tlf.: 26 12 83 37

 

    Linda Wachholz Skjold Hansen - Kontaktperson

    Mail: linda@allegaarden.dk

    Tlf.: 22 81 83 37

 

    Line Facius Hansen - Kontaktperson

    Mail: line@allegaarden.dk

    Tlf.: 22 81 83 36

 

    Peter Rossing - Kontaktperson

    Mail: pro@allegaarden.dk

    Tlf.: 22 47 69 99

 

    Jan Otto Schaumann - Kontaktperson 

    Mail: otto@allegaarden.dk

    Tlf.: 22 81 83 35

 

    Lene V. Larsen - Kontaktperson og hybler

    Mail: lvl@allegaarden.dk

    Tlf.: 29 91 01 42

 

    Max D. D. Petersen - Kontaktperson og hybler

    Mail: Max@allegaarden.dk

    Tlf.: 54 55 48 75

 

    Pia von Essen - Hybler

    Mail: pia@allegaarden.dk

    Tlf.: 91 89 51 41