Allégården er en selvejende institution for sårbare børn, unge og deres familier.

Kontakt

Ledelse

 

Mia Omø Lundsgaard Larsen - Forstander

Mail: Mia@allegaarden.dk

Tlf.: 51 96 15 27

 

Maria Witwicki - Souschef

Mail: Maria@allegaarden.dk

Tlf.: 54 55 62 69

 

Administration

 

Kristian Grønbech - administrativ medarbejder

Mail: Kristian@allegaarden.dk

Tlf.: 29 91 01 42

Tirsdag og torsdag kl. 12.30 - 16.00

 

Bestyrelsen

 

Bestyrelsesformand: Lise Jordahn

Næstformand: Charlotte Ibsen

Bestyrelsesmedlem: Helga Sofia Nielsen

Bestyrelsesmedlem: David Munis Zepernick

Bestyrelsesmedlem: Henrik Bundgaard Nielsen

Bestyrelsesmedlem/Medarbejderrepræsentant: Charlotte Schouw Nordly 

Forstander: Mia Omø Lundsgaard Larsen

 

  

 

Kontaktpersoner

 

Charlotte Nordly - Kontaktperson

Mail: Csn@allegaarden.dk   

Tlf.: 26 16 00 13

 

Jannik Højland - Kontaktperson (barsel)

Mail: Jannik@allegaarden.dk

 Tlf.: 54 55 48 77

  

Mathilde Moreau - Kontaktperson (barsel)

Mail: Mathilde@allegaarden.dk

Tlf.: 54 55 77 80

 

Pia Liliendal - Kontaktperson/Familie

Mail:Pli@allegaarden.dk

 Tlf.: 26 12 83 37

 

Jan Otto Schaumann - Kontaktperson/Familie

Mail: Otto@allegaarden.dk

Tlf.: 22 81 83 35

 

Abdellah Labrouzi - Kontaktperson

Mail: abdellah@allegaarden.dk

Tlf.: 54 55 74 36 

 

Lene V. Larsen - Kontaktperson/Familie

Mail: lvl@allegaarden.dk

Tlf.: 29 91 08 12 

 

Stine Jørgensen - Kontaktperson

Mail: Stine@allegaarden.dk

Tlf.: 54 55 74 03

 

Katrine Aaholm Rasmussen - Kontaktperson

Mail: Katrine@allegaarden.dk

Tlf.: 54 55 38 34

  

Maria Drejgaard - Kontaktperson/Familie

Mail: Mariadrejgaard@allegaarden.dk

Tlf.: 54 34 86 70

 

Ghadeer Al-hamid - Kontaktperson/Familie

Mail: Ghadeer@allegaarden.dk

Tlf.: 54 53 32 06

 

Yasin Abdeddaim - Kontaktperson

Mail: Yasin@allegarden.dk

Tlf.: 54 55 48 76

 

Patrick Frazzitta - Kontaktperson

Mail: Patrick@allegaarden.dk

Tlf.: 54 55 48 75

 

Morten Wessel - Kontaktperson/Familie

Mail: Morten@allegaarden.dk

Tlf.: 22 81 83 37

 

Oliver Faurschou - Hyblerne

Mail: Oliver@allegaarden.dk

Tlf.: 54 55 24 04

 

Pia von Essen - Hyblerne

Mail: Pia@allegaarden.dk

Tlf.: 91 89 51 41